I MIEJSCE - Kamera GoPro

Kamera GoPro wyznaczyła nową jakość w nagrywaniu wszelkich szalonych rzeczy . Dziś ta kamera to nie tylko urządzenie, to styl życia. GoPro kojarzy się z szaleństwami, niesamowitymi ujęciami, przygodami, wszystkim tym, czego większości z nas nie dane będzie nawet spróbować. Filmy nagrywane GoPro to zupełnie nowa kategoria wideo.

DRON

III MIEJSCE - Okulary VR

Wirtualna rzeczywistość rozgrzewa umysły graczy na całym świecie. Wszyscy marzą o tym, aby nie oglądać gier na ekranie monitora lub telewizora, a poczuć się zupełnie tak, jakby byli w samym centrum wydarzeń. Już dziś jest to możliwe dzięki wirtualnej rzeczywistości i okularom VR.

gopro

II MIEJSCE - Dron Overmax
X-bee drone

X-Bee Drone to profesjonalny dron dla każdego amatora. Jego solidna konstrukcja gwarantuje stabilny lot. Dołączona kamera 2 MP została wyposażona w uchwyt ze stabilizatorem gimbal, który gwarantuje stabilność nagrywanego obrazu i świetną jakość.

DRON

GRAND PRIX - Pobierowo

Internauci, podczas głosowania poprzez aplikację, wybiorą jeden film, który otrzyma nagrodę publiczności – tygodniowy pobyt dla dwóch osób w Ośrodku Wypoczynkowym US w Pobierowie (w dniach 1-7.07.17 r.)

vr